Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Savarona Turizm Muğla’nın Göcek beldesinde uzun yıllardır sektör deneyimi olan ekibin bir araya gelmesiyle 2021 başlamıştır. Savarona Turizm, tekne Turizmi sektöründe günden güne büyümeyi ve farklı bakış açısıyla tekne turizminde belli başlı ihtiyaçları saptayarak kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.
Savarona Turizm filosunda bulunan ve Göcek beldesinde bulunan lüks yat ve tekneleri yerli ve yabancı turistlere kiralama hizmeti vermektedir. Ülkemizin en gözde koyları olan Osman Ağa, At Bükü, Boynuz Bükü, Büyük Ova Koyu, Kille Bükü, Bedri Rahmi Koyu, Sıralıbük Koyu, Sarsala Koyu, Hamam koyu(Kloparta Koyu), Binlik Koyu, Yavansu Koyu, Martı Koyu, Merdivenli Koyu, Göbün Koyu, Dış Göbün Koyu, Ağa Limanı Koyu, Panço Koyu, Domuz Adası, Akvaryum Koyu, Tersane Adası, Yaz Limanı Koyu, Zeytin Adası Koyu, Yassıca Ada Göcek beldemiz koyları arasında bulunmaktadır. Ayrıca Ege ve Akdeniz koylarında istediğinize göre mavi tur düzenlemekteyiz.
Misafirlerimiz Savarona Turizm tarafından oluşturulan tur güzergahları üzerinden ya da alternatif tur güzergahları üzerinde rüya gibi bir mavi tur deneyimi yaşamaktadır. Savarona Turizm misafirlerinin beklentilerine her zaman en esnek, en uygun ve en hızlı çözümleri sunmaktadır. Tekne turizminde edindiği tecrübesini kaliteden ödün vermeden misafirlerimize özel olduklarını hissettirmek Savarona Turizmin en önemli hedefidir.

Sizde kendinizi özel hissetmek ve cennet koylarda rüya gibi bir mavi tur deneyimi yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Tekne ve mavi tur hizmetlerinde deneyim kazanmış kaptanlar, dünya mutfağına hakim aşçılar ve profesyonel ekibimizle sizleri Göcek Limanında bekliyor olacağız…
 

NEDEN SAVARONA

Odak noktamız her zaman çok iş yapmak değil daha çok memnuniyet sağlamaktır. Eğer ortada mutlu müşteri yoksa sürdürülecek bir işte yok demektir. Temel amacımız müşteri memnuniyetidir.

 

AYRICALIKLARIMIZ

Kaliteli hizmet Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için her zaman daha iyi hizmet verme çalışmaları içindeyiz. Firmamız kurumsal bir yapıda olduğu için tüm geri bildirimleri değerlendirip örgütsel yapısını tekrar tekrar güncellemektedir. Güven ve Eğitim Başladığımızdan bu yana eğitimli ve tecrübeli kadromuzla tüm belgeleriyle müşterilerimize güvenli bir ortam sunmaktayız. Tüm bunların yanında sizleri gerek aile gerekse arkadaş ortamına uygun kadromuzla karşılayıp güvenle keyfini sürebileceğiniz huzurlu bir yolculuk vaat ediyoruz.
HUZURUNUZ VE İSTEKLERİNİZ GÜVENCEMİZDEDİR.